Wykonywanie okresowych przeglądów technicznych, czynności konserwacyjnych i usuwanie awarii urządzeń przeciwpożarowych w obiektach należących do Urzędu do Spraw Cudzoziemców

  • Numer postępowania 6/USŁUGI KONSERWACYJNE PPOŻ/TP/25
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-04-10 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-04-10 10:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-03-25 14:38
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-08-10 12:59

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-03-25 14:38 -
    icon SWZ - ppoż.pdf 2025-03-25 14:38 222 KB
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2025-03-25 14:38 179 KB
    icon OPZ_Załączniki do opz_ppoż.zip 2025-03-25 14:38 258 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ- PPU.docx 2025-03-25 14:38 71 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - Formularz ofertowy _ cz. 1.docx 2025-03-25 14:38 47 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - Formularz ofertowy _ cz. 2.docx 2025-03-25 14:38 47 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - Formularz ofertowy _ cz. 3.docx 2025-03-25 14:38 47 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - Formularz ofertowy _ cz. 4.docx 2025-03-25 14:38 47 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - Formularz ofertowy _ cz. 5.docx 2025-03-25 14:38 47 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie wykluczenie-spełnianie.docx 2025-03-25 14:38 20 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx 2025-03-25 14:38 33 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - oświadczenie o aktualności.docx 2025-03-25 14:38 167 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ - wykaz osób, podmiotowy środek dowodowy.docx 2025-03-25 14:38 25 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ - wykaz usług, podmiotowy środek dowodowy.docx 2025-03-25 14:38 25 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon odpowiedzi na pytania do swz-6 (1).pdf 2025-04-07 10:24 147 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon informacja o kwocie przeznaczonej na realizację(1) (1).pdf 2025-03-31 17:49 116 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa