Świadczenie usług w formie kursów orientacyjnych na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców

  • Numer postępowania 5/KURSY ORIENTACYJNE/TP-US/25
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-05-08 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-05-08 10:05
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-04-03 13:23
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-07-01 08:57

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-04-03 13:23 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu 03.04.2025.pdf 2025-04-03 13:23 75 KB
    icon SWZ - kursy orientacyjne.pdf 2025-04-03 13:23 230 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.docx 2025-04-03 13:23 100 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - PPU.docx 2025-04-03 13:23 99 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - Formularz ofertowy.docx 2025-04-03 13:23 46 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - Wzór oświadczenia Wykonawcy - składany z ofertą.docx 2025-04-03 13:23 28 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ- Wzór zobowiązania podmiotu trzeciego - składany z ofertą.docx 2025-04-03 13:23 22 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - Wzór oświadczenia z art. 117 ust. 4 - składany z ofertą.docx 2025-04-03 13:23 23 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz osób (warunki udziału) - składany na wezwanie.docx 2025-04-03 13:23 36 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ- Wzór oświadczenia o grupie kapitałowej - składane na wezwanie.docx 2025-04-03 13:23 152 KB
    icon Załącznik nr 9 do SWZ - Wykaz osób - kryterium - składany z ofertą.docx 2025-04-03 13:23 34 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu - 16.04.2025.pdf 2025-04-16 15:33 36 KB
    icon Załącznik nr 9 do SWZ - Wykaz osób - kryterium - składany z ofertą - aktualny.docx 2025-04-16 15:33 34 KB
    icon Pismo - zmiana SWZ i TSO - 16.04.2025.pdf 2025-04-16 15:33 154 KB
    icon ogłoszenie o zmianie ogłoszenia - 24.04.2025.pdf 2025-04-24 15:14 34 KB
    icon Pismo - zmiana TSO -2.pdf 2025-04-24 15:14 123 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - PPU po zmianie - 25.04.2025.docx 2025-04-25 15:57 100 KB
    icon Pismo - zmiana SWZ - 25.04.2025.pdf 2025-04-25 15:57 156 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa