Sprzedaż i dostawa artykułów spożywczych do punktów żywienia w ośrodkach dla cudzoziemców w Podkowie Leśnej - Dębaku i w Lininie

  • Numer postępowania 8/ARTYKUŁY SPOŻYWCZE/PN/25
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-05-19 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-05-19 10:05
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-04-16 14:43
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-07-29 14:52
    Zaszyfrownanie (dodanie dokumentu lub zapisanie oferty)

    Ustaw i zapamiętaj własny kod dostępu, aby móc podejrzeć złożoną {1} lub ją wycofać.

    W przypadku utraty ustawionego kodu, należy wycofać i/lub usunąć {1}, co umożliwi Ci nadanie nowego kodu dostępu oraz ponowne wprowadzenie {0} do systemu.

    Kodu dostępu nie udostępniaj nikomu, nawet Zamawiającemu. Do momentu otwarcia, Zamawiający nie ma wglądu do złożonego formularza {0} ani żadnych załączonych dokumentów.

    Opis:
    Wykonawca wypełnia JEDZ, tworząc dokument elektroniczny, korzystając z narzędzia ESPD. W przypadku wyboru tej opcji, Wykonawca nie musi załączać plików XML lub innych formatów. System automatycznie prześle wypełnione dane na Formularzu JEDZ do Platformy zakupowej Zamawiającego.
    Typ: *
    Załącznik: *

    Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
    o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
    zamówień publicznych w całej UE.

    Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
    co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.

    Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej. Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-04-16 14:43 -
    icon Załącznik nr 7 do SWZ - Wzór wykazu dostaw - składany na wezwanie Zamawiającego.docx 2025-04-16 14:43 16 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ- Wzór oświadczenia Wykonawcy z art.5k i 7.docx 2025-04-16 14:43 26 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - oświadczenie aktualność-składane na wezwanie.docx 2025-04-16 14:43 20 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ- Wzór oświadczenia o grupie kapitałowej - składane na wezwanie.docx 2025-04-16 14:43 152 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ- Wzór zobowiązania podmiotu trzeciego - składane z ofertą (jeżeli dotyczy).docx 2025-04-16 14:43 21 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - PPU.docx 2025-04-16 14:43 42 KB
    icon 1.2 - Załączniki nr 1b, 1d, 1g, 1i do SWZ (Linin) - OPZ; Formularz ofertowy.xlsx 2025-04-16 14:43 38 KB
    icon 1.1 - Załączniki nr 1a, 1c, 1e, 1f, 1h do SWZ (Podkowa Leśna - Dębak)-OPZ; Formularz ofertowy.xlsx 2025-04-16 14:43 42 KB
    icon - Specyfikacja Warunków Zamówienia - artykuły spożywcze.pdf 2025-04-16 14:43 208 KB
    icon ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2025-04-16 14:43 2.28 MB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja o zmianie treści SWZ.pdf 2025-04-17 13:58 129 KB
    icon ogłoszenie o zmianie.pdf 2025-04-24 08:55 2.28 MB
    icon ogłoszenie o zmianie - publikacja 23.04.2025.pdf 2025-04-24 09:43 139 KB
    icon wyjaśnienia SWZ.pdf 2025-05-16 10:02 157 KB
    icon zał. 1d do SWZ - zad. częściowe nr 4 - poprawiony.xlsx 2025-05-16 10:03 16 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja o wyborze i unieważnieniu cz. 8.pdf 2025-06-06 09:06 242 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa