Dostawa systemu łączności bezprzewodowej WiFi

  • Numer postępowania 30/WIFI/TP/25
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-08-08 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-08-08 10:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-07-29 10:53
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-08-26 11:01

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-07-29 10:53 -
    icon Ogłoszenie 2025/BZP 00350237/01.pdf 2025-07-29 10:53 104 KB
    icon 02_Załącznik nr 2 do SWZ-Projektowane postanowienia umowy (WiFi).pdf 2025-07-29 10:53 115 KB
    icon 01_Załącznik nr 1 do SWZ-Opis przedmiotu zamówienia (WiFi).pdf 2025-07-29 10:53 2.34 MB
    icon 07_Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz dostaw (WiFi).docx 2025-07-29 10:53 18 KB
    icon 06_Załącznik nr 6 do SWZ - grupa kapitałowa (WiFi).docx 2025-07-29 10:53 152 KB
    icon 05_Załącznik nr 5 do SWZ - zobowiązanie podmiotu trzeciego (WiFi).docx 2025-07-29 10:53 18 KB
    icon 04_Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie wykluczenie-spełnianie (WiFi).docx 2025-07-29 10:53 20 KB
    icon 03_Załącznik nr 3 do SWZ-Formularz ofertowy (WiFi).docx 2025-07-29 10:53 26 KB
    icon 00_SWZ - Urządzenia WiFi.pdf 2025-07-29 10:53 180 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Odpowiedzi na pytania wykonawców (30).pdf 2025-08-01 14:48 139 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia (WiFi).pdf 2025-08-05 18:15 37 KB
    icon Odpowiedzi na pytania wykonawców (2) i zmiana TSO(1).pdf 2025-08-05 18:15 153 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa