Zaprojektowanie, dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na budynku Urzędu do Spraw Cudzoziemców zlokalizowanym przy ul. Taborowej 33 w Warszawie

  • Numer postępowania 11/INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA -TABOROWA/TP/25
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2025-10-13

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-10-17 11:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-10-17 11:05
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-09-30 15:12
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-12-19 13:51

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-09-30 15:12 -
    icon SWZ - fotowoltaika.pdf 2025-09-30 15:12 209 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ ; Załącznik nr 3 do PPU- OPZ.docx 2025-09-30 15:12 2.71 MB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - PPU.docx 2025-09-30 15:12 51 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - Protokół z przeprowadzonej wizji lokalnej.doc 2025-09-30 15:12 35 KB
    icon Załącznik nr 11 do SWZ - Formularz ofertowy.docx 2025-09-30 15:12 34 KB
    icon Załączniki nr 4 - 10 do SWZ.zip 2025-09-30 15:12 262 KB
    icon Załączniki nr 4 -7 do PPU.zip 2025-09-30 15:12 82 KB
    icon Ogłoszenie o zamówieniu 30.09.2025.pdf 2025-09-30 15:12 83 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Wyjaśnienia treści SWZ.pdf 2025-10-02 13:10 124 KB
    icon Wyjaśnienia treści SWZ - 2.pdf 2025-10-08 07:56 170 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu - 09.10.2025.pdf 2025-10-09 15:36 36 KB
    icon Pismo- zmiana treści SWZ i TSO.pdf 2025-10-09 15:36 197 KB
    icon Odpowiedzi na pytania dot. SWZ -3.pdf 2025-10-14 15:21 157 KB
    icon Odpowiedź na pytanie z dnia 15.10.2025.pdf 2025-10-16 14:16 128 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert - inst. fotowolt..pdf 2025-10-17 16:06 157 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa