Świadczenie usług edukacyjnych na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców

  • Numer postępowania 1/USŁUGI EDUKACYJNE/PN-US/26
  • Typ postępowania Usługi społeczne unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-01-30

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-02-13 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-02-13 10:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-01-30 08:47
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-06-01 19:18

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-01-30 08:47 -
    icon 2026-OJS021-00070575-pl-ts.pdf 2026-01-30 08:47 178 KB
    icon 09_Załącznik nr 9 do SWZ - wykaz usług(1).docx 2026-01-30 08:47 65 KB
    icon 08_Załącznik nr 8 do SWZ - wykaz osób (kryteria oceny ofert)(2) — kopia.docx 2026-01-30 08:47 66 KB
    icon 07_Załącznik nr 7 do SWZ - wykaz osób (warunki udziału w postępowaniu)(2).docx 2026-01-30 08:47 66 KB
    icon 06_Załącznik nr 6 do SWZ - grupa kapitałowa(8).docx 2026-01-30 08:47 197 KB
    icon 05_Załącznik nr 5 do SWZ - zobowiązanie podmiotu trzeciego(8).docx 2026-01-30 08:47 65 KB
    icon 04_Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie wykluczenie-spełnianie(8).docx 2026-01-30 08:47 69 KB
    icon 03_Załącznik nr 3 do SWZ - Formularz ofertowy - usługi edukacyjne(2).docx 2026-01-30 08:47 75 KB
    icon 00_SWZ - Usługi edukacyjne (1).pdf 2026-01-30 08:47 221 KB
    icon 02_01_Załącznik nr 2a do SWZ - PPU dla części I.pdf 2026-01-30 08:47 248 KB
    icon 02_02_Załącznik nr 2b do SWZ - PPU dla części II.pdf 2026-01-30 08:47 172 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa