Zapewnienie zakwaterowania, wyżywienia oraz sali konferencyjnej podczas szkoleń organizowanych przez Urząd do Spraw Cudzoziemców

  • Numer postępowania 4/SZKOLENIA WYJAZDOWE/TP-US/26
  • Typ postępowania Usługi społeczne krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-02-09

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-02-17 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-02-17 10:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-02-05 15:22
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-06-01 19:16

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-02-05 15:22 -
    icon Ogłoszenie 2026/BZP 00098129/01.pdf 2026-02-05 15:22 109 KB
    icon 00_SWZ - Szkolenia wyjazdowe.pdf 2026-02-05 15:22 172 KB
    icon 01_Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ.pdf 2026-02-05 15:22 104 KB
    icon 02_Załącznik nr 2 do SWZ - PPU.pdf 2026-02-05 15:22 125 KB
    icon 03_Załącznik nr 3 do SWZ-Formularz ofertowy.docx 2026-02-05 15:22 28 KB
    icon 04_Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie wykluczenie-spełnianie.docx 2026-02-05 15:22 20 KB
    icon 05_Załącznik nr 5 do SWZ - zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx 2026-02-05 15:22 18 KB
    icon 06_Załącznik nr 6 do SWZ - grupa kapitałowa.docx 2026-02-05 15:22 152 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Odpowiedzi na pytania wykonawców (4).pdf 2026-02-10 13:58 161 KB
    icon Odpowiedzi na pytania wykonawców (2) i zmiana TSO (4).pdf 2026-02-12 16:48 163 KB
    icon Ogłoszenie 2026/BZP 00109630/01.pdf 2026-02-12 16:48 38 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja o środkach przeznczonych na realizację zamówienia-2.pdf 2026-02-17 10:10 125 KB

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-06-01 19:16

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa