Sprzedaż i dostawa artykułów spożywczych do Punktów Żywienia w ośrodkach dla cudzoziemców w Podkowie Leśnej - Dębaku i w Lininie.

  • Numer postępowania 12/ARTYKUŁY SPOŻYWCZE/PN/26
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-05-11

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-25 12:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-25 12:05
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-04-27 09:18
    Termin zakończenia postępowania:
    --
    Zaszyfrownanie (dodanie dokumentu lub zapisanie oferty)

    Ustaw i zapamiętaj własny kod dostępu, aby móc podejrzeć złożoną {1} lub ją wycofać.

    W przypadku utraty ustawionego kodu, należy wycofać i/lub usunąć {1}, co umożliwi Ci nadanie nowego kodu dostępu oraz ponowne wprowadzenie {0} do systemu.

    Kodu dostępu nie udostępniaj nikomu, nawet Zamawiającemu. Do momentu otwarcia, Zamawiający nie ma wglądu do złożonego formularza {0} ani żadnych załączonych dokumentów.

    Opis:
    Wykonawca wypełnia JEDZ, tworząc dokument elektroniczny, korzystając z narzędzia ESPD. W przypadku wyboru tej opcji, Wykonawca nie musi załączać plików XML lub innych formatów. System automatycznie prześle wypełnione dane na Formularzu JEDZ do Platformy zakupowej Zamawiającego.
    Typ: *
    Załącznik: *

    Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
    o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
    zamówień publicznych w całej UE.

    Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
    co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.

    Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej. Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-04-27 09:18 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu - opublikowane 27.04.pdf 2026-04-27 09:18 402 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ - Wzór wykazu dostaw - składany na wezwanie Zamawiającego.docx 2026-04-27 09:18 16 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - Wzór oświadczenia Wykonawcy z art.5k i 7.docx 2026-04-27 09:18 27 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - Wzór oświadczenia-aktualność-składane na wezwanie.docx 2026-04-27 09:18 20 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - Wzór oświadczenia o grupie kapitałowej - składane na wezwanie.docx 2026-04-27 09:18 152 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - Wzór zobowiązania podmiotu trzeciego - składane z ofertą (jeżeli dotyczy).docx 2026-04-27 09:18 21 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - PPU.docx 2026-04-27 09:18 43 KB
    icon Załącznik nr 1 b d g h do SWZ - Linin - formularz ofertowy - OPZ.xlsx 2026-04-27 09:18 40 KB
    icon Załącznik nr 1 a c e f do SWZ - Podkowa Leśna - Dębak - formularz ofertowy - OPZ.xlsx 2026-04-27 09:18 37 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf 2026-04-27 09:18 207 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Wyjaśnienia treści SWZ.pdf 2026-05-07 14:33 195 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa