Dostawa pakietów dziecięcych na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców

  • Numer postępowania 14/PAKIETY DZIECIĘCE/TP/26
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-05-04

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-13 12:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-13 12:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-04-29 14:24
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-04-29 14:24 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu - opublikowane 29.04.2026.pdf 2026-04-29 14:24 68 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - Formularz ofertowy - pakiety dziecięce.docx 2026-04-29 14:24 101 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - Wzór oświadczenia o grupie kapitałowej - składane na wezwanie.docx 2026-04-29 14:24 191 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie o aktualności.docx 2026-04-29 14:24 191 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie wykluczenie-spełnianie.docx 2026-04-29 14:24 62 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - PPU pakiety dziecięce.docx 2026-04-29 14:24 113 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ i do umowy - OPZ - pakiety dziecięce.docx 2026-04-29 14:24 113 KB
    icon SWZ - pakiety dziecięce - FAMI.pdf 2026-04-29 14:24 205 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja o zmianie TSO i TZO.pdf 2026-05-07 14:21 142 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf 2026-05-07 14:21 34 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.pdf 2026-05-13 13:36 153 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa