Dostawa, wdrożenie, konfiguracja i wsparcie systemu klasy Unified Endpoint Management (UEM) oraz Cybersecurity Management

  • Numer postępowania 21/UEM/TP/2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-07-10

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-16 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-16 10:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-07-06 15:30
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-07-06 15:30 -
    icon Ogłoszenie 2026/BZP 00325826/01.pdf 2026-07-06 15:30 106 KB
    icon 00_SWZ - UEM.pdf 2026-07-06 15:30 173 KB
    icon 02_Załącznik nr 2 do SWZ - PPU (UEM).pdf 2026-07-06 15:30 125 KB
    icon 01_Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ.pdf 2026-07-06 15:30 159 KB
    icon 07_Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz dostaw (UEM).docx 2026-07-06 15:30 18 KB
    icon 06_Załącznik nr 6 do SWZ - grupa kapitałowa (UEM).docx 2026-07-06 15:30 151 KB
    icon 05_Załącznik nr 5 do SWZ - zobowiązanie podmiotu trzeciego (UEM).docx 2026-07-06 15:30 20 KB
    icon 04_Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie wykluczenie-spełnianie (UEM).docx 2026-07-06 15:30 22 KB
    icon 03_Załącznik nr 3 do SWZ - Formularz ofertowy (UEM).docx 2026-07-06 15:30 28 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Odpowiedzi na pytania wykonawców (1) i zmiana TSO-1.pdf 2026-07-13 13:18 168 KB
    icon Ogłoszenie 2026/BZP 00339434/01.pdf 2026-07-13 13:19 38 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa